diamond-logo

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

MENU

Exkluzívne len u nás

Brazílsky keratín


Túžite po krásne vyrovnaných vlasoch bez potreby žehlenia? Tak neváhajte a vyskúšajte brazílsky keratín, ktorý neobsahuje formaldehyd a je čisto prírodný produkt ošetrujúci, tvarujúci a regenerujúci vlasovú štruktúru. Výsledky sú viditeľné už po prvom použití a pretrvávajú minimálne 3 mesiace. Brazílsky keratín je vhodný pre jemné, poškodené, kučeravé, predĺžene, tvrdé, nepoddajné a hrubé vlasy. Vďaka svojím vlastnostiam je vhodný aj pre chemicky upravované alebo farbené vlasy.

Unikátny zastrihávač Split-Ender PRO


Trápia Vás rozštiepené a poškodené končeky vlasov? Navštívte nás a my Vám ich ošetríme pomocou jedinečného zastrihávača vlasov Split-Ender PRO, ktorý zastrihne končeky v miestach, kde sú poškodené alebo rozstrapkané, pričom zdravé dĺžky vlasov zanechá nedotknuté. Postará sa o to, aby Vaše poškodené a rozštiepené končeky vlasov boli opäť zdravé a krásne. Exkluzívne len u nás.

Čierna maska Royal Canadian SPA


Chcete očariť krásnymi blond až platinovými vláskami? Tak neváhajte a zakúpte si u nás kvalitnú čiernu masku Royal Canadian SPA. Maska je určená pre blond, sivé a biele vlasy je získaná z bohatých víživných látok ako napríklad argánový olej či aloe vera. Čierna maska je účinným produktom v boji proti nežiadúcim žltým odtieňom.

Prečo navštíviť práve nás

Individuálny prístup

Menej je niekedy viac, pre nás je dôležitá kvalita a nie kvantita. Presvedčte sa otom sami.

Príjemná atmosféra

Naše prevádzky sú čisté a vkusne zariadené, vďaka čomu sa v nich budete cítiť príjemne.

Profesionálne služby

Ponúkame ošetrenie vlasov pomocou moderných a kvalitných výrobkov.

Povedali o nás

Robíme radosť sebe i druhým. Vaša spokojnosť je našim cieľom.


Profesionálne vybavenie a individuálny prístup k zákazníkovi zažijete práve u nás.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Kontaktujte nás